Dom do remontu 7km od morza,Świniec.Okazja cenowa

Opis domu

Kamień Pomorski, Świniec, dom bliźniak z działką i pomieszczeniem gospodarczym, sprzedaż.

Nieruchomość zabudowana domem o powierzchni ok. 90 m2 całkowitej położona jest 4 km od Kamienia Pomorskiego, 7 km od.w Morza Bałtyckiego (Dziwnów,Pobierowo). W pobliżu znajduje się Jeziorko na Górce , jako świetny zbiornik wodny do kąpieli i wędkowania.

Powierzchnia domu całkowita ok. 90 m2, pow. gruntu 479m2

Powierzchnia budynku gospodarczego 43 m2

Cena całkowita 185 000,00 zł

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony jest na działce o powierzchni 479 m2, zabudowanej dodatkowo budynkiem gospodarczym o powierzchni 43m2 i przylega do działki o powierzchni 1157m2 w cenie sprzedaży 220 000,00 łącznie, która znajduje się za domem. Teren płaski, nie podmokły, znakomity pod uprawę roślinną. Razem powierzchnia zabudowań ok.140m2.  Cena osobno kupowanej działki do uzgodnienia.  

RAZEM POWIERZCHNIA DZIAŁKI 1636m2. Dom składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, aneksu kuchennego z pomieszczeniem gospodarczym. Wejście do domu zabudowane gankiem. Okna w domu wymienione na plastikowe. Parter domu składa się z jasnego salonu z wyjściem na ogród. Z korytarza przechodzi się do oddzielonej kuchni z pomieszczeniem gospodarczym oraz łazienki. Na parterze domu znajduje się też przedsionek, gdzie można powiesić odzież wierzchnią oraz schować obuwie. Na pierwszym piętrze domu znajdują się 2 pokoje i łazienka oraz wejście na strych. Budynek gospodarczy można przerobić na pokoje dla gości, lub warsztat itp. MEDIA: energia elektryczna ( w siłą na doładowanie licznik), woda z wodociągu miejskiego, szambo.

Dom przechodzi remont. Nieruchomość położona jest przy spokojnej ulicy. Klucze w biurze. Idealna nieruchomość dla osób pragnących posiadać dom blisko morza, a jednocześnie z daleka od zgiełku charakterystycznego dla miast i obiektów turystycznych. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy znajomośćjęzyka rosyjskiego, niemieckiego i angielsko, stąd sprawnei obsługujemy obywateli UE i spoza UE Organizujemy również wszelkie niezbędne formalności związane z nabyciem domu przez ewentualnego obywatela spoza UE ( wymagane pozwolenie ministerstwa).

cena

PLN185 000.00

cena za m2

PLN2 444.00

powierzchnia

m290.0

powierzchnia działki

m2479.0

liczba pokoi

3

liczba pięter

1

stan budynku

W remoncie

typ domu

bliźniak

rynek

wtórny

rok budowy

1940

lokalizacja

powiat kamieński

miejscowość

Świniec

ulica

Świniec

kod pocztowy

72-400

informacje dodatkowe

prądwodainternetmiejsce parkingowestrychblisko lasublisko jeziorablisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!

wirtualne zwiedzanie