KOŁCZEWO DWA DOMY NAD JEZIOREM WICKO 1 KM OD MORZA

Opis domu

Kołczewo, dwa domy, pomost do jeziora, 1 km do morza, las, firma agroturystyczna jako marka, sprzedaż.

Nieruchomość położona 1000 metrów od morza w kierunku Międzywodzia nad jeziorem Koprowo. Dwa domy.
Dom murowany o powierzchni 280 m2 z 6 pokojami na górze, z łazienkami. 8 natrysków łącznie. Na dole obszerna, nastrojowa jadalnia/salon z kominkiem.

Chata (murowana) 280 m2, kryta strzechą z 5 pokojami na górze z łazienkami, pomieszczeniami gospodarczymi i wydzielonymi kuchniami dla przygotowywania posiłków i 3 pokojami na dole 3 łazienki, plus jadalnia i kotłownia ( piec węglowy) Duża kuchnia. Ok. 40 miejsc parkingowych na kampery, auta, namioty. Nieruchomości obsługują w sezonie 100 osób w domach i przyczepach. 40 osób w domach. Odbiory budynków są zrobione (decyzje).

Cena 2500000,00 pln zawiera know-how działającej firmy agroturystycznej wraz z kontaktami.

Szczegóły:
Podatek rolny 360,szambo 150 zł w sezonie wywóz w zależności od ilości ludzi /poza sezonem 150 x 2 miesiące, śmieci 86,40 miesięcznie w sezonie /poza sezonem 10,80 od osoby/
prąd 600-700 zł na 2 miesiące.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego A14.22UT.MJ.K Teren rekreacyjny. Dziennik urzędowy 913220.812.
Na terenie działki w bezpośredniej bliskości jeziora znajdują się nasze dwa stawy rybne przeznaczone do wędkowania sportowego w ramach pobytu z brzegu lub łodzi, która jest do dyspozycji gości. Na terenie całego gospodarstwa rozmieszczone są krany z wodą oraz skrzynki energetyczne z napięciem 380V i 230V.
www.domoradca.pl/p52film
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=dj-aaB3mszM
Wirtualna Wizyta: http://domoradca.pl/p52

Nieruchomość znajduje się nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego. Otoczona lasem, jeziorami: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Koprowo o pow. 500 ha oraz Żółwińskie (2,8 km), w odległości 13 km od miejscowości Międzyzdroje, w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic, w pobliżu jezioro o I klasie czystości. Fantastyczne położenie: kanał doprowadzający do jeziora, własna przystań. Dojazd drogą asfaltową od Kołczewa z utwardzonym wjazdem pomiędzy aleją świerkową. Wspaniała przestrzeń dla kamperowców, rowerzystów, żeglarzy, ludzi kochających ciszę, przyrodę.  Infrastrukturalne kierunki na północ w kierunku Skandynawii oraz na południe E65, w Kierunku Niemiec przez Świnoujście/Albeck. W stawach można złowić liny , leszcza, karpie i karasie. Trzeci staw to też naturalny basen kąpielowy. Na terenie gospodarstwa są przygotowane miejsca na dwa duże ogniska ,grille, wędzarnia do wędzenia ryb oraz piec z rożnem do pieczenia dzika lub prosiaka w całości. Dzieci maja do dyspozycji place zabaw z huśtawkami i piaskownicami oraz boisko trawiaste. Na terenie nieruchomości znajdują się przyczepy kempingowe oraz namioty. Na terenie naszego gospodarstwa.  Na placu znajduje się również prysznice z gorącą przez całą dobę wodą oraz sanitariaty WC. 
Nieruchomość  może zostać zaadaptowana pod wielorakie funkcje-rewelacyjna pod inwestycję turystyczną, hotelową. Bliskość morza podnosi atrakcyjność oferty.
Zapraszam do  prezentacji.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia.

Zapraszamy do współpracy.
Ewa Syrenicz-Tryburska
tel. 793 523 338

https://nieruchomosci-szczecin.com
e-mail:  e.syrenicz@nieruchomosci-szczecin.com, ewasyrenicz@pronovo.pl

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

 

cena

PLN2 500 000.00

cena za m2

PLN3 571.00

powierzchnia

m2700.0

powierzchnia działki

m29 898.0

liczba pokoi

15

liczba pięter

1

stan budynku

dobry

typ domu

wolnostojący

rynek

wtórny

rok budowy

2008

dostępny od

3 lipiec 2021

lokalizacja

powiat kamieński

miejscowość

Kołczewo

ulica

Zwycięstwa

kod pocztowy

72-514

informacje dodatkowe

prądwodaogrzewanie sieciowemiejsce parkingoweblisko lasublisko jeziorablisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!