Giżyn Działka Województwo Zachodniopomorskie

Opis działki

Proponujemy  działkę do zakupu w urokliwej i zadbanej miejscowości mieszczącej się pomiędzy jeziorem Miedwie, a jeziorem Będgoszcz. Media  takie, jak woda, prąd, gaz znajdują się w drodze. Jest to wyjątkowa wieś, zagospodarowana zadbanymi domami i uliczkami, gdzie historia przeplata się z współczesnością, gdzie żurawie mają swoje miejsce odpoczynku a człowiek szanuje przestrzeń przyrody.

Powierzchnia 2991 m2
Cena 150 000,00 zł
Zgodnie z informacją pozyskaną z Gminy Pyrzyce działka ma przeznaczenie w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego ,jako teren zabudowany z sadami i ogrodami. Ponieważ klasa gruntu jest V nie powinno być problemu z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. 
Jest to niewątpliwie wspaniała inwestycja w dzisiejszych czasach dla osób ceniących przyrodę, ciszę, dobrą infrastrukturę i bliskość  aglomeracji miejskiej jaką jest Szczecin, tj 30 km. Oferta na wyłączność.

Zapraszamy do współpracy.
Ewa Syrenicz-Tryburska
tel. 793 523 338

https://nieruchomosci-szczecin.com
e-mail:  e.syrenicz@nieruchomosci-szczecin.com, ewasyrenicz@pronovo.pl

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

 

 

cena

PLN150 000.00

powierzchnia działki

m22 991

kształt działki

prostokąt

przeznaczenie działki

teren zabudowany z sadami i ogrodami

prąd

w drodze

ujęcie wody

w drodze

rodzaj kanalizacji

w drodze

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Giżyn

ulica

Giżyn

kod pocztowy

74-304

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodainternetblisko lasublisko jeziora

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!