Szczecin, elegancki lokal użytkowy z wyposażeniem na sprzedaż

Opis lokalu

Szczecin, przestronny z witrynami lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy wśród biur w rejonie Manhattanu, z możliwością zakupu przez obywateli spoza UE. Cena do negocjacji. Sprzedaż.

Proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo elegancki lokal wielofunkcyjny z bezpośrednim wejściem od ulicy z dużymi witrynami i kompletnym wyposażeniem.

Powierzchnia 74,2m2, wysokość sufitu 3,05m. 5 pokoje, łazienka.

Cena ofertowa do negocjacji 690 000,00 zł

Czynsz z reklamami 900,00 zł

Czteropiętrowy blok wybudowanym w 1996 roku
Sprzedaż możliwa dla Obywateli spoza UE z przygotowaną formą prawną.

Czynsz administracyjny 850,00 zł, reklama 2szt. 54 i 96,00 zł,
podatek roczny 1450,00 zł.

Lokal przeszedł generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprzętu na początku 2022 roku. Wydzielono 6 niezależnych miejsc do pracy, recepcję z miejscami do odpoczynku dla klientów, pokój wypoczynkowy dla personelu, łazienkę z toaletą, wykonano nową instalację elektryczną, wykonano zasilanie trójfazowe, zamontowano 36 gniazdek , każde pomieszczenie posiada własny licznik energii elektrycznej, wykonano wygłuszenie pomieszczenia, zamontowano wentylację, usunięto 6 źródeł wody, zainstalowano system alarmowy.

Obecnie jest to z ugruntowaną klientelą salon kosmetyczny, w pełni wyposażony do usług kosmetycznych i fryzjerskich (jest 6 stanowisk pracy dla fryzjera, , pokój dla kosmetyczki/masażystki, 2 miejsca dla manikiurzystki, jeden z nich w osobnym gabinecie).

Nieruchomość można zaadaptować na dowolny rodzaj działalności. Idealny pod sektor usług (pośrednictwo nieruchomości z uwagi na witryny, usługi medyczne, tatuaż, warsztat, fotografia, poligrafia itp.), jako lokal biurowy, istnieje możliwość przezbrojenia na działalność gastronomiczną i handlową z wejściem do rozładunku towarów z istniejącego wejścia od strony ul. dziedziniec. Istnieje ustna zgoda prezesa spółdzielni na umieszczenie przedmiotu ze sprzedażą alkoholu.

Pomieszczenie bardzo ciepłe, suche, z centralnym ogrzewaniem miejskim, od strony jezdni z panoramicznymi oknami reklamowymi z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi.
Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w tej samej linii z innymi obiektami gospodarczymi. Na całej ulicy dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Istnieje również możliwość wynajęcia stałego miejsca postojowego od spółdzielni na podwórku na zamkniętym strzeżonym terenie domu.
Przystanki autobusowe i tramwajowe w promieniu 200-300 m we wszystkich kierunkach miasta.

To doskonała inwestycja na rozpoczęcie i rozwój firmy, a także wynajem miejsc pracy.
Istnieje możliwość sprzedaży lokalu wraz ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością dla obywateli spoza UE.
Zapraszamy do obejrzenia. Doskonała Inewstycja.

cena

PLN690 000.00

cena za m2

PLN9 432.00

powierzchnia

m274

przeznaczenie lokalu

Użytkowe, handlowe, biurowe, administracyjne, medyczne, pośrednictwa nieruchomości, fryzjerskie, kosmetyczne.

stan budynku

Bardzo dobry

rynek

wtórny

rodzaj budynku

Blok

dostępny od

1 grudzień 2022

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin

ulica

Niemcewicza

informacje dodatkowe

prądwodainternettelewizja kablowablisko sklepublisko parku

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!