Nieruchomość lokalowa Szczecin Niebuszewo

Opis mieszkania

Szczecin Niebuszewo Niemcewicza, nieruchomość lokalowa z możliwością zakupu przez obywateli spoza UE. Cena do negocjacji. Sprzedaż.


Proponujemy Państwu na sprzedaż świetnie położoną nieruchomość lokalową obecnie funkcjonującą, jako elegancki lokal wielofunkcyjny z bezpośrednim wejściem od ulicy z dużymi witrynami. Nieruchomość ma zgodę władz spółdzielni na przekształcenie w lokal mieszkalny.


Nasze biuro zapewnia fachową pomoc przy zmianie sposobu użytkowania nieruchomości. Można też sposób użytkowania zmienić na mieszkalno-usługowy.

 


Powierzchnia 74,2m2, wysokość sufitu 3,05m. 5 pokoi, łazienka.

Cena ofertowa do negocjacji 590 000,00 zł

Czteropiętrowy blok wybudowanym w 1996 roku
Sprzedaż możliwa dla Obywateli spoza UE z przygotowaną formą prawną.

Czynsz administracyjny 850,00 zł, reklama 2szt. 54 i 96,00 zł, podatek roczny 1450,00 zł.
Przy zmianie sposobu użytkowania czynsz odpowiednio mniejszy.

 

Nieruchomość przeszła generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprzętu na początku 2022 roku. Wydzielono 6 niezależnych miejsc do pracy, recepcję z miejscami do odpoczynku dla klientów, pokój wypoczynkowy dla personelu, łazienkę z toaletą, wykonano nową instalację elektryczną, wykonano zasilanie trójfazowe, zamontowano 36 gniazdek , każde pomieszczenie posiada własny licznik energii elektrycznej, wykonano wygłuszenie pomieszczenia, zamontowano wentylację, usunięto 6 źródeł wody, zainstalowano system alarmowy.

Obecnie jest to z ugruntowaną klientelą salon kosmetyczny, w pełni wyposażony do usług kosmetycznych i fryzjerskich (jest 6 stanowisk pracy dla fryzjera, , pokój dla kosmetyczki/masażystki, 2 miejsca dla manikiurzystki, jeden z nich w osobnym gabinecie).

Nieruchomość można zaadaptować na dowolny rodzaj działalności. Idealny pod sektor usług (pośrednictwo nieruchomości z uwagi na witryny, usługi medyczne, tatuaż, warsztat, fotografia, poligrafia itp.), jako lokal biurowy, istnieje możliwość przezbrojenia na działalność gastronomiczną i handlową z wejściem do rozładunku towarów z istniejącego wejścia od strony ul. dziedziniec. Istnieje ustna zgoda prezesa spółdzielni na umieszczenie przedmiotu ze sprzedażą alkoholu.

Pomieszczenie bardzo ciepłe, suche, z centralnym ogrzewaniem miejskim, od strony jezdni z panoramicznymi oknami reklamowymi z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi.
Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w tej samej linii z innymi obiektami gospodarczymi. Na całej ulicy dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Istnieje również możliwość wynajęcia stałego miejsca postojowego od spółdzielni na podwórku na zamkniętym strzeżonym terenie domu.
Przystanki autobusowe i tramwajowe w promieniu 200-300 m we wszystkich kierunkach miasta.

To doskonała inwestycja z dużym potencjałem. Istnieje możliwość sprzedaży lokalu wraz ze spółką z ograniczoną odpowiedzialnością dla obywateli spoza UE.
Zapraszamy do obejrzenia: taka prezentacja to prawdziwa przyjemność!

cena

PLN690 000

cena za m2

PLN7 972.00

powierzchnia

m274

liczba pokoi

5

typ kuchni

oddzielna

stan mieszkania

komfort

rynek

wtórny

rok budowy

1996

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin

ulica

Niemcewicza

informacje dodatkowe

prądwodainternettelewizja kablowamiejsce parkingoweplac zabaw dla dzieciblisko sklepublisko parku

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!