Szczecin Majowe Mieszkanie z balkonem sprzedaż. Umowa przedwstępna.https://sb360.online/susqhr

Opis mieszkania

Szczecin, Os. Majowe, ul. Wierzyńskiego, mieszkanie 2 pokojowe  z balkonem, inwestycja, sprzedaż. Oferta również dla obywateli spoza UE.  Obecnie umowa przedwstępna.

Wirtualna wizyta:    https://sb360.online/susqhr

Eleganckie, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, w atrakcyjnym miejscu prawobrzeżnego Szczecina do sprzedania. Świetna inwestycja również pod wynajem.

Powierzchnia 56,72 m2
Cena  399 000,00 zł  (7034 zł za 1 m2)
Czynsz do spółdzielni: 584,99 zł


Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą.Idealne również dla  obywateli z poza UE.


Mieszkanie jest przestronne, rozkładowe i zlokalizowane fenomenalnie:  niedaleko centrów handlowych, a jednocześnie w cichej, bocznej uliczce.
Przeszło drobny remont:
malowanie ścian, sufitów, parapetów, grzejników,  nowe panele o podwyższonej odporności na ścieralność, nowe płytki w łazience i przy wejściu w korytarzu, nowe drzwi wejściowe,  nowe drzwi wewnętrzne.

Mieszkanie  jest czyste, słoneczne i  gotowe do zamieszkania. Klatka schodowa przestrzenna, schody szerokie, wypoziomowane łagodnie, także wejście nie stwarza trudności.
Szczególnym atutem oferty jest jej potencjał  przestrzenny, lokalizacja blisko Puszczy Bukowej, a jednocześnie nie daleko centrum handlowego Outlet, Auchan, CH Helios, szkoły, szpitala, przychodni itd. 


Również bezkolizyjny wyjazd z Szczecina w kierunku Świnoujścia drogą S3, a w przeciwnym kierunku do granicy w Kołbaskowie z RFN to duży plus. W pobliżu tereny zielone do rekreacji i sportu.

Wyjątkowa oferta dla osób pragnących zainwestować w nieruchomość. Oferta na wyłączność, klucze w biurze.
Prezentacje po uzgodnieniu terminu, możliwe również w soboty w g. 11:00 -14:00.

Wydanie mieszkania  bezzwłocznie po podpisaniu notarialnej umowy przeniesienia własności i zapłacie całej ceny. Współpracujemy z solidnymi biurami doradczymi w zakresie pomocy przy udzielaniu kredytów.

Zapraszamy do współpracy. 
Ewa Syrenicz-Tryburska- licencja 20576 Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy. Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. "/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

cena

PLN399 000

cena za m2

PLN7 034.00

powierzchnia

m257

piętro

4

liczba pokoi

2

typ kuchni

oddzielna

stan mieszkania

bardzo dobry

rynek

wtórny

rok budowy

1997

dostępne od

30 czerwiec 2022

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin Os. Majowe

ulica

Wierzyńskiego

kod pocztowy

70-786

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodaogrzewanie siecioweinternettelewizja kablowamiejsce parkingowepiwnicablisko sklepublisko lasu

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!