ZAWIESZONA Kołbaskowo działki- w trakcie realizacji warunków zabudowy

Opis działki

OFERTA ZAWIESZONA Nieruchomości gruntowe, Kołbaskowo, zachodniopomorskie, działki, granica, las, budowlane, inwestycja, sprzedaż.

Nieruchomość gruntowa jest w trakcie procedowania warunków zabudowy. Fantastycznie zlokalizowana nieruchomość gruntowa w pasie nadgranicznym/Kołbaskowo (RFN) w obszarze ciszy i nasłonecznienia. Pierwsza sprzedana. Pozostają trzy dalsze.

Powierzchnia 837 m2
Cena 120000,00 Druga i następne działki w kolejności od drogi z dostępem do infrastruktury energetycznej. Pozostałe media we własnym zakresie ( własne ujęcie wody,  własne źródło gazu ( naziemny zbiornik na gaz płynny, oczyszczalni/szambo.  Właściciel wystąpił o warunki zabudowy dla następnej działki.
Cena do negocjacji w przypadku pozostałych działek.

Działka którą prezentuję jest jedną z 5 działek wydzielonych z powierzchni ogólnej 4186m 2 plus droga wewnętrzna 940 m2, w której każdy właściciel będzie miał udział w drodze 1/5. Przy zakupie całości obszaru możliwa negocjacja ceny. Wszystkie działki mają powierzchnie od 836 m2 do 839 m2. Decyzja o podziale został wydana. Dodatkowo jest zaświadczenie z Gminy Kołbaskowo iż dla całego obszaru obejmującego 5 działek ustalono decyzję o warunkach zabudowy  dla inwestycji polegającej na budowie 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych  wolno stojących wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.  W chwili obecnej właściciel występuje o warunki zabudowy dla następnych 2 działek.

 Infrastrukturalne położenie znakomite-2 km od Amazona, 1 km od węzła Kołbaskowo przy drodze nr 13 i w pobliżu S3. Wieś ma działający kantor wymiany walut, ubezpieczalnię oraz kilka sklepików. Rosówek ma stałe połączenie PKS ze Szczecinem.

Znakomita oferta dla tak dla indywidualnego nabywcy, jak i inwestora pragnącego zrealizować inwestycję. 
Zapraszam do  prezentacji. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę.  Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia.

Zapraszamy do współpracy.
Ewa Syrenicz-Tryburska
tel. 793 523 338

https://nieruchomosci-szczecin.com
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

 

 

cena

PLN120 000.00

cena za m2

PLN143.00

powierzchnia działki

m2837

kształt działki

prostokąt

przeznaczenie działki

W studium zagospodarowania przestrzennego , jako teren mieszkalnictwa jednorodzinnego pod budowę domów

prąd

tak

ujęcie wody

w głównej drodze przy pierwszej działce

rodzaj kanalizacji

szambo

lokalizacja

powiat policki

miejscowość

Kołbaskowo

informacje dodatkowe

prąd

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!