O NAS

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Szczecinie. Licencja zawodowa nr 20576 nadana przez Ministerstwo Infrastruktury. Wielobranżowe doświadczenie zawodowe i indywidualne podejście do klienta gwarantuje bezpieczeństwo i pełny profesjonalizm. Rozumiemy przede wszystkim, że obrót nieruchomościami to branża, w której obraca się znacznym kapitałem, ale też delikatność spraw, dlatego tak ważne jest wzajemne zaufanie. Nazwisko gwarantuje wiedzę nie tylko  zawodową ale również zwyczajnie ludzką i społeczną. Nasz zespół to osoby z doświadczeniem i empatią. Prowadzimy również  pośrednictwo w nieruchomościach dla Obywateli spoza UE. Biegła znajomość j. rosyjskiego i ukraińskiego.

 

 

Ewa Syrenicz- Tryburska to marka gwarantująca uczciwość i rzetelność w pośrednictwie nieruchomości, pomocy przy organizacji kredytów i pomocy w aranżacji wnętrz. Koncentruje się na poznaniu preferencji klientów i rzetelnej analizie rynku w połączeniu z odpowiedzialnością zawodową wynikająca, tak z osobistej natury,  jak i  specyfiki obsługi w branży nieruchomości, a niejednokrotnie subtelności sprawy poszczególnego klienta.
Dzięki wypracowanym, najwyższym standardom oferujemy swoim klientom nie tylko wsparcie na każdym etapie przeprowadzania transakcji włącznie z etapem przekazania nieruchomości, ale przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa. Nasza satysfakcja i radość z dokonanej transakcji jest wypadkową  satysfakcji klienta, któremu staramy się pomóc spełnić marzenia lub wyprowadzić z sytuacji kryzysowej. Jako menadżer myślę, że mogę powiedzieć, iż jesteśmy ekspertami w praktycznym działaniu w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży, kupnie, wynajmie  nieruchomości i pomocy w ludzkich problemach związanych z nieruchomościami. Dlaczego tak ważna jest licencja pośrednika nieruchomości ? Fachowa i profesjonalna opieka nad konsumentem powierzającym swój majątek  pośrednikowi nieruchomości,  to przede wszystkim udokumentowana wiedza pośrednika i jego odpowiedzialność  regulowana przepisami i normami.  Obecne przepisy zakładają, że przedsiębiorcy mogą prowadzić działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami bez jakiegokolwiek wykształcenia, licencji, przygotowania do tak wymagającego zawodu, któremu obywatele powierzają
w dobrej wierze swoje interesy.
Obecnie wykonywanie tej działalności jest całkowicie „wolne” wymaga jedynie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Konsumenci często nie zdają sobie sprawy, że powierzają swoje interesy osobom nawet nie przyuczonym do zawodu, który wymaga ogromnej wiedzy. W interesie Obywateli RP/klientów/konsumentów nie jest na pewno dopuszczenie do obsługi w tym zakresie podmiotów/osób/pośredników bez jakiegokolwiek doświadczenia i przygotowania merytorycznego. Powierzanie mienia, stanowiącego nierzadko dorobek całego życia, powinno odbywać się wyłącznie przy udziale profesjonalnych i odpowiedzialnych osób, które dodatkowo podlegają surowej odpowiedzialności zawodowej. Gwarancja właściwego zarządzania nieruchomościami i bezpieczeństwo transakcji na rynku nieruchomości to ważny element życia gospodarczego.

Ryzyko w transakcjach nieruchomościami przy udziale osób przypadkowych, nieprzygotowanych zawodowo zdecydowanie wzrosło i spowodowało utratę zaufania do zawodu pośrednika nieruchomości.  Brak licencji i przygotowania przez biura pośredników z przypadku wpływają bardzo negatywnie na postrzeganie tegoż zawodu przez obywateli USA, UE, obywateli spoza UE, obywateli UE pochodzących z krajów o uregulowanym statusie i przygotowaniu pośrednika,  którzy stykając się z osobami przypadkowymi, czy wręcz naciągaczami w sferze pośrednictwa nieruchomościami wyrabiają sobie bardzo negatywne opinie na temat tego sektora, przedsiębiorców zajmujących się pośrednictwem i polskim prawie w tym zakresie. 

Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska — это бренд, гарантирующий профессионализм, честность и надежность в сфере недвижимости. Он ориентирован на предпочтения клиентов и анализ рынка с учетом особенностей каждого конкретного запроса клиента.

 

 

Компания является франчайзи бренда Pronovo и имеет многолетний опыт работы в сфере недвижимости, оказывает услуги на территории Щецина, Западно-Поморского и других воеводств Польши, а также иных стран.

 

 

Высокий профессиональный уровень компании подтверждается лицензией № 20576, выданной Министерством инфраструктуры Польши. Многопрофильный опыт и индивидуальный подход к клиенту гарантируют безопасность и надежность сделок. Прежде всего, мы понимаем, что сделки с  недвижимостью — это отрасль с деликатными делами, в которой торгуются значительные капиталы, что делает важным взаимное доверие. Благодаря разработанным высоким стандартам мы предлагаем своим клиентам не только сопровождение на каждом этапе сделки, включая этап передачи недвижимости, но прежде всего гарантии безопасности. 

 

 

Наш основной девиз – всестороннее и профессиональное обслуживание клиентов с особой конфиденциальностью и безопасностью всех действий и доверенной информации. Наше удовлетворение и радость от сделки – это результат удовлетворенности клиентов, которым мы стараемся помочь осуществить их мечты или выйти из кризисной ситуации. 

 

 

 

В настоящее время качественные профессиональные услуги по покупке, продаже, аренде недвижимости стали доступными и для клиентов из стран постсоветского пространства благодаря наличию русскоязычного агента в Щецине.  

 

 

 

wirtualne zwiedzanie

Wybierz się z nami w podróż po wirtualnym świecie panoram 360. Poznaj lepiej nasze oferty.