Bezpieczeństwo i uczciwość

Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże, to pośrednik w obrocie nieruchomościami posiadający  Świadectwo nadania licencji zawodowej  wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury po zakończeniu studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Licencja gwarantuje znajomość fachu i profesjonalizm oraz odpowiedzialność zawodową. Poprzez  długoletnie doświadczenie w branży nieruchomości - Biuro Nieruchomości Pomerania, franczyza z Marką WGN a obecnie PRONOVO i własne projekty- jest zbudowany potrójny filar bezpieczeństwa: licencja, doświadczenie, wiedza. Dzięki temu Marka Firmy  ma nie powtarzalny klimat i jest już swoistym synonimem bezpieczeństwa, profesjonalizmu i skuteczności na rynku obrotu nieruchomościami. To coś więcej niż slogan reklamowy. 
Spotkacie się tu państwo z kompleksową i udokumentowaną wiedzą w oparciu o licencję, doświadczeni  i historię współpracy z największym polskim koncernem obrotu nieruchomościami, jakim jest WGN, wcześniej Pomerania, a obecnie  Pronovo.  Zapewnia to bezpieczeństwo klientom i prowadzonej transakcji. Gwarantuję klientom nie tylko bezpieczną transakcję, ale także właściwe zrozumienie preferencji i marzeń. Podejmuję się trudnych tematów, również poza Szczecinem i Województwem Zachodniopomorskim,  harmonizuję proces kupna nieruchomości i sprzedaży nieruchomości dla klienta z zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji i harmonogramu czasowego. Znam bardzo dobrze nie tylko lokalne rynki,  rozumiem polski rynek i światowe trendy. Specjalizuję się w bardzo trudnych tematach, jak prowadzenie transakcji  sprzedaży i kupna nieruchomości gruntowych nie przygotowanych  dokumentacyjnie przez klienta. Organizuję od podstaw potrzebne dokumenty do bezpiecznej sprzedaży, czy nabycia  domu, gruntu, mieszkania. 
Indywidualne podejście do każdego klienta  i gwarancja poufności to podstawowe atrybuty mojej działalności. Członek Północnej Izby Gospodarczej, Członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, Członek Polskiej Federacji Rynku nieruchomości.