Doświadczenie i kompleksowa obsługa

Ewa Syrenicz-Tryburska to pośrednik nieruchomości z Szczecina z bardzo dużym doświadczeniem  zawodowym. Ewa Syrenicz-Tryburska  skończyła min. Podyplomowe Studia Prawa Administracyjnego i  Samorządowego oraz Podyplomowe Studia Pośrednictwa Nieruchomości (licencja nr 20576). Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami  i Północnej Izby Gospodarczej.

 

Doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości sięga 2015 r. w regionalnym biurze nieruchomości Pomerania, od 2018 r, oraz jako właściciel oddziału  WGN- Wielka Giełda Nieruchomości- Biuro Nieruchomości Prawobrzeże,  Biuro Nieruchomości Prawobrzeże Struga 44 przy kompleksie handlowym OUTLET w Szczecinie, przy ul. Struga  a następnie po zakończeniu fuzji z oddziałem WGN Mierzyn Nieruchomości. Obecnie jako Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska franczyzobiorca marki Pronovo.

Jest to zatem fachowość z udokumentowaną wiedzą z zakresu nieruchomości i wieloletnim doświadczeniem branżowym, administracyjnym, samorządowym i gospodarczym, co gwarantuje kompleksowość usług i oparcie na wieloletnim doświadczeniu. Zajmuję się  kompleksową obsługą w zakresie pośrednictwa nieruchomościami w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie.

 

Opiekuję się klientami, którzy powierzyli i powierzają mi swoje nieruchomości, czasami życiowe sprawy od momentu podpisania umowy pośrednictwa do przekazania  nieruchomości kupującemu, sprzedającemu czy najemcy. Pomagam w negocjowaniu warunków, analizowaniu cen (analiza porównawcza), organizacji dokumentów niezbędnych do transakcji, organizacji notariusza i procesu przekazywania nieruchomości.

 

Podstawową dewizą  jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta z zachowaniem szczególnej poufności i bezpieczeństwa wszystkich działań i powierzonych informacji. Utrzymanie  wysokiej jakości marki Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże Ewa Syrenicz-Tryburska to priorytet w dzisiejszych czasach. Ogromną radość sprawia mi kiedy klient po zakończeniu procesu transakcji mówi „Można Pani Zaufać, nie pomyliłam się powierzając swoje sprawy właśnie Pani”. Jest to największa nagroda.