Nieruchomość gruntowa Szczecin Wielgowo

Opis działki

Nieruchomość Gruntowa Szczecin Wielgowo-Sławociesze, ulica Żywiczna, inwestycja, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sprzedaż.Wydano zapewnienie dostaw energii elektrycznej dla inwestycji domku  jednorodzinnego.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, pięknej nieruchomości gruntowej położonej pod ścianą lasu Puszczy Goleniowskiej w Szczecinie, w obrębie 4008 Wielgowo Sławociesze. Dla potencjalnych inwestorów i koneserów przyrody, którzy po pracy pragną spędzać czas w ciszy i kontakcie z przyrodą jest to idealne miejsce, piękne i bardzo atrakcyjne do zabudowy jednorodzinnej.

Powierzchnia 1959 m2 Cena 1 m2 168,00 zł

Cena ofertowa ( bardzo okazyjna) 330 000,00 zł

Studium Uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna potwierdzone pisemnie przez Zastępcę Prezydenta Miasta Szczecina w 2021 r.

Biuro zajmujące się ofertą wystąpiło w imieniu właściciela z wnioskami do ENEA i Zakładu Wodociągów i Kanalizacji o przyrzeczenie podłączenia mediów, a po uzyskaniu decyzji o warunki zabudowy. Cena ofertowa sprzedaży po uzyskaniu pozytywnej decyzji ENEA i ZWiK zmieni się na wyższą. Zatem na dzisiaj jest to świetna oferta pod względem cenowym dla potencjalnego nabywcy. W odległości ok. 400m jest posadowiony pierwszy dom z przyłączem energetycznym.

Dojazd do działki jest drogą utwardzoną ( wchodząca w skład działki, której nieodpłatna służebność drogowa jest zapisana w KW ), łącząca Osadę Leśną z ulica Azaliową w Wielgowie. .Teren płaski, nie zalewowy. Bezpośrednie sąsiedztwo ściany lasu Puszczy Goleniowskiej, a jednocześnie blisko, tak do centrum Wielgowa , jak i wylotu na S3 w kierunku prawobrzeżnego Szczecina lub w kierunku Świnoujścia. Obręb Wielgowo-Sławociesze - fenomenalnie położone względem prawobrzeżnego Szczecina i jego centrum miasta osiedle, charakteryzujące się zabudową o charakterze podmiejskim z dominacja jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej.

Świetna infrastruktura drogowa komunikacyjnie wiążąca dzielnicę poprzez S3 z dojazdami nad Morze Bałtyckie i dalej Skandynawię lub szybki wylot w kierunku Niemiec /Europy Zachodniej. Poprzez DW 10 z kolei wyjazd do Stargardu i również do Centrum Szczecina. Połączenia autobusowe i kolejowe zapewniają pełny dostęp społeczny. centrum Wielgowa i pobliskie Zdunowo, to pełna infrastruktura medyczna, społeczna, kulturalna i religijna. Miejsce w pełni godne polecenia, jako inwestycyjne, dla którego podstawowym kierunkiem, jako osiedla będzie jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa z dostosowaną do potrzeb infrastrukturą techniczną w perspektywie czasowej.

cena

PLN330 000.00

cena za m2

PLN168.00

powierzchnia działki

m21 959

kształt działki

kwadrat

przeznaczenie działki

mieszkaniowa zabudowa jednorodzinna

prąd

w trakcie procedowania warunków

ujęcie wody

w trakcie procedowania warunków

rodzaj kanalizacji

szambo lub oczyszczalnia

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin Wielgowo

ulica

Żywiczna

informacje dodatkowe

prądinternetmiejsce parkingoweblisko lasu

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!