Stawno inwestycyjna działka

Opis działki

Stawno, powiat Kamień Pomorski, działka, inwestycja, sprzedaż.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14 500 m2, o dużym potencjale inwestycyjnym i w okazyjnej cenie do sprzedania. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo pięknej przestrzeni, atrakcyjnej dla koneserów przyrody, ciszy, czy wypoczynku, a jednocześnie blisko ośrodka miejskiego i uzdrowiskowego, jakim jest Kamień Pomorski ( 14 km), ośrodków nadmorskich, jak Międzywodzie, Dziwnów.

Działka posiada wyjątkowy potencjał pod zabudowę jednorodzinną, czy obiektu rekreacyjnego lub innego inwestycyjnego ( np. dom wypoczynkowy, sanatorium, wiatraki, fotovoltaika itp).  Z uwagi na bardzo niską klasę gruntu nie ma problemu z odrolnieniem, czy uzyskaniem warunków zabudowy, gdyż nieruchomość przylega rameiniem do dużego obiektu w pełni uzbrojonego w media: prąd, wodę. 
Biuro zapewnia pomoc przy kompletowaniu dokumentacji do uzyskania warunków zabudowy i organizacji tychże, jak również  zapewnia fachową pomoc przy przygotowaniu transakcji kupna.


Wirtualna wizyta i krótki film pomogą zapoznać się z nieruchomością. Jest to urokliwe miejsce o wyjątkowym potencjale i bardzo atrakcyjnej cenie. zapraszam do współpracy.

cena

PLN120 000.00

cena za m2

PLN8.00

powierzchnia działki

m214 500

kształt działki

prostokąt

przeznaczenie działki

inwestycyjna, rolno- budowlana

prąd

Transformator

ujęcie wody

w drodze

lokalizacja

powiat kamieński

miejscowość

Stawno

ulica

Stawno

informacje dodatkowe

prądwodainternetmiejsce parkingoweblisko lasublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!

wirtualne zwiedzanie