Szczecin, Wielgowo, Sławociesze, Zdunowo, działka na sprzedaż.

Opis działki

Szczecin, Wielgowo, Sławociesze, Zdunowo, działka na sprzedaż.

Świetnie położona nieruchomość gruntowa prawobrzeżnego Szczecina w dzielnicy Sławociesze. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego DW.7005.MN.U, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.

Powierzchnia 3342 m2, cena za 1 m2 200,00 zł.
Dojazd do działki droga publiczna. Biuro jest w posiadaniu odpowiednich zaświadczeń ( MPZP, lasy, rewitalizacja, wypis, wyrys).

Nieruchomość, jak widać położona jest w bardzo ładnej części Sławociesza, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Niedaleko przepływa rzeczka Chełszcząca. W tej części rejonu Wielgowo-Zdunowo-Słąwociesze znajdziecie Państwo pełną infrastrukturę społeczną (szkoła podstawowa, przedszkole, kwiaciarnie, poczta), medyczna (szpital Zdunowo, przychodnia) handlową (sklepy, kioski itp) i drogową 4 warianty dojazdów S3, DWD10, kolej, autobusy).

Niewątpliwym atutem jest położenie działki i jej potencjał. Cisza i kontakt z przyrodą, a jednocześnie szybki dojazd do centrów handlowych i kulturalnych oraz medycznych Prawobrzeża z kinem Helios, outlet, itd. Potencjał powierzchniowy stwarza możliwość zainwestowania w piękny obszerny dom z dużym ogrodem. Jest to tez ciekawa oferta dla inwestycji deweloperskiej domów w zabudowie bliźniaczej czy kilkurodzinnej.
Zapraszamy do zapoznania się z tą bardzo ciekawą ofertą.

cena

PLN668 400.00

cena za m2

PLN200.00

powierzchnia działki

m23 342

kształt działki

prostokąt

przeznaczenie działki

DW.7005.MN.U mieszkalno usługowa

prąd

jest

rodzaj kanalizacji

szambo, oczyszczalnia

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin

ulica

Jałowcowa

kod pocztowy

70-870

informacje dodatkowe

prądmiejsce parkingoweblisko lasublisko rzeki

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!