Niechorze Letnia Restauracja U Cywila

Opis lokalu

Fenomenalna nieruchomość do sprzedaży- BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY tzw. letnia restauracja z zapleczem mieszkalnym w Niechorzu nad Morzem Bałtyckim.

Restauracja letnia "U CYWILA", to niesamowita i zarazem piękna historia tworzenia europejskiej marki w nadmorskiej gastronomii połączona z nowoczesnością i  niespotykanym design.

"U Cywila" to znakomita marka i potencjał dla inwestora -miejsce do którego chętnie  każdy wraca. Właściciele  oprócz nieruchomości zapewniają  know-how w ramach ceny sprzedaży i doświadczonych potencjalnych pracowników. Marka "U Cywila" to zdobywca wielu nagród, artykułów prasowych i bogatej historii wpisów w księdze gości.

Lokal odbiega od innych ugruntowaną marką wynikająca z wysokiej  jakości i różnorodności menu potraw rybnych oraz owoców morza, a także sposobem ich przyrządzania, jakimi nieliczna restauracja może się poszczycić. 
Powierzchnia działki 265 m2
Powierzchnia parteru/ przyziemia 96 m2
Powierzchnia piętra 96 m2

Na piętrze  do natychmiastowego zamieszkania urządzona powierzchnia mieszkalna składająca się z 2 sypialni, kuchni, toalet i salonu z obszerną werandą. 
Cena 3 000 000,00 zł

Na parterze kompletnie wyposażony lokal gastronomiczny  z pozwoleniami i certyfikatami do przygotowywania  menu rybnego i owoców morza nawet do  90 osób jednorazowo.  Design wnętrza Artura Wyszeckiego   tworzy niesamowitą atmosferę   Lokal jest przygotowany technicznie i wyposażeniowo.

Niechorze  to popularna nadmorska miejscowość w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Leży nad Morzem Bałtyckim na północy i jeziorem Liwia Łuża na południu.

Oferta jest na wyłączność, kontakt tylko poprzez Biuro Nieruchomości Ewa syrenicz-Tryburska

Zapraszamy do współpracy.

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. 

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

cena

PLN3 000 000.00

cena za m2

PLN15 879.00

powierzchnia

m2190

przeznaczenie lokalu

usługowy

stan budynku

Bardzo dobry

rynek

wtórny

rodzaj budynku

Mieszkalno-usługowy

dostępny od

29 październik 2022

lokalizacja

powiat gryficki

miejscowość

Niechorze

ulica

ul. Mazowiecka 5D

kod pocztowy

72-350

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodapiec elektrycznyinternetmiejsce parkingoweblisko sklepublisko lasublisko parkublisko jeziorablisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!