Szczecin Prawobrzeże Lokal

Opis lokalu

Nieruchomości Szczecin Zdroje, lokal, wynajem, biura, taras, ogród.

Na wynajem  pomieszczenia użytkowe z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, działalność edukacyjną, usługi kosmetyczne, medyczne, czy paramedyczne itp. Pomieszczenia mogą być wynajęte kompleksowo w całości lub oddzielnie. Przy wynajmie kompleksowym jest możliwość podnajmu poszczególnym  pokoi.

Cały Lokal składa się z czterech niezależnych pomieszczeń, korytarza z poczekalnią i toalety:
- pomieszczenie 20 m2
- pomieszczenie 17 m2
- pomieszczenie 13,3 m2
- pomieszczenie 10 m2
- toaleta 5 m2
- korytarz 14 m2

Istnieje możliwość przystosowania jednej sali na pomieszczenie socjalne (kuchnia) oraz doprowadzenia do każdego pomieszczenia przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Do dyspozycji biura jest taras o powierzchni 26 m2. Wszystkie pomieszczenia mają przytulne wykończenie, bardzo dobre oświetlenie i ogrzewanie gazowe.
Przed budynkiem 2 miejsca parkingowe.

Całościowy koszt wynajmu 2450 pln + 550 pln ryczałtem za media.
Kaucja w wysokości 3000 pln. Przy wynajmie jednego biura opłaty proporcjonalnie do powierzchni. Podobnie kaucja.
 

Zapraszamy do współpracy.
Ewa Syrenicz-Tryburska
tel. 793 523 338

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

 

cena

PLN2 450.00

powierzchnia

m280

przeznaczenie lokalu

Biuro, gabinet, usługi

stan budynku

bardzo dobry

rynek

wtórny

rodzaj budynku

Dom Jednorodzinny

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin Prawobrzeże

ulica

Wczasów

kod pocztowy

71-899

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodainternettelewizja kablowamiejsce parkingoweblisko sklepublisko parku

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!