Szczecin Dąbie Racławicka mieszkanie

Opis mieszkania

Szczecin Dąbie, mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem w domu 2 lokalowym na sprzedaż.

Oferta tej nieruchomości gruntowej zabudowanej wolno stojącym budynkiem 2 lokalowym przy ulicy Racławickiej, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zabytkowa architektura budynku stwarza łacznie z ogrodem niepowtarzalny klimat i z pewnością zostanie doceniona przez swoich nowych użytkowników.
Jest to kameralna nieruchomość charakteryzująca się unikalnym charakterem, zlokalizowana nad rzeką Płonią, w bliskim sąsiedztwie parku. Oferuje dogodną komunikację z centrum miasta, jednocześnie będąc z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Powierzchnia mieszkania 67,22 m2, w tym 3 pokoje z kuchnią (aneks kuchenny), łazienka, przedpokój oraz dostępna z klatki schodowej spiżarka.
Do mieszkania przynależy wyłącznie poddasze użytkowe, które można zagospodarować lub zorganizować w pomieszczenie mieszkalne.
Powierzchnia ogrodu 647m2 .
Cena ofertowa 599000,00 zł
Przyległa do budynku działka jest powiązana z tym budynkiem funkcjonalnie (wyjście z budynku wychodzi na działkę). Na terenie działki znajduje się budynek garażowy (zawierający 2 pomieszczenia garażowe) o wymiarach zewnętrznych: około 4,9 x 5,8m

Lokal mieszkalny składa się z następujących pomieszczeń: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz trzy pokoje, w tym jeden przechodni i dostępna z klatki schodowej spiżarka. Podłogi drewniane olejowo lakierowane w znakomitym stanie. W łazience kafle i glazura.

Zgodnie z księgą wieczystą właściciel lokalu mieszkalnego nr 2 na piętrze w sposób wyłączny korzysta z następujących części wspólnych budynku: strych (poddasze) umożliwiające uzyskanie dodatkowych ~ 50 m2 powierzchni użytkowej oraz antresolę, plus jedno pomieszczenie piwniczne o wymiarach 3 x 1 m.
Media: ogrzewanie z pieca gazowego, gaz, energia elektryczna. Meble antyczne do uzgodnienia cena.

Urok i wyjątkowość oferty można docenić podczas wizyty w nieruchomości. W sąsiedztwie jest realizowana inwestycja nowego osiedla. Oferta korzystnie konkuruje cenowo i jest znakomitą inwestycją na przyszłość. Zapraszamy do współpracy.

 

cena

PLN599 000

cena za m2

PLN8 911.00

powierzchnia

m267

piętro

1

liczba pokoi

3

typ kuchni

aneks kuchenny

stan mieszkania

Do zamieszkania i odświeżenia

rynek

wtórny

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin

ulica

Racławicka

informacje dodatkowe

gaz ziemnywodapiec gazowyinternetgarażpiwnicastrychplac zabaw dla dzieciblisko sklepublisko parkublisko rzeki

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!