https://www.nieruchomosci-online.pl/indeks-nastrojow-posrednikow/

Mijający 2023 rok był kolejnym pełnym wyzwań dla branży. Za czysto ekonomiczną samoregulacją rynku podążać musiała nie tylko zdolność jego uczestników do adaptowania się, ale też do bardziej strategicznego spojrzenia na własne działania.

Zmienność jest jedyną stałą i spoglądając w nadchodzący rok wiemy, że będzie  on wymagał od pośredników jeszcze więcej. A jako zespół Nieruchomosci-online.pl  będziemy nadal Waszym niezawodnym i pewnym partnerem. Jak nikt rozumiemy wyzwania, przed którymi stoi teraz zawód pośrednika.

Dom, szczególnie w czasie okołoświątecznym, budzi przyjemne skojarzenia, przywołujące smaki zapachy, melodie, które często stają się ścieżką dźwiękową naszego życia. Mimo wielu zakrętów, które musimy pokonywać, dom to jednak zawsze punkt odniesienia, do którego albo dążymy, albo tęsknimy, o który dbamy, w którym jesteśmy sobą.

Towarzyszące poszukiwaniom na Nieruchomosci-online.pl pomarańczowy domek i hasło „Tu zaczyna się dom” to nie dzieła przypadku. Każdy z naszego zespołu codziennie czuje wagę tych symboli. Stanowią obietnicę, której nie możemy złamać; wzbudzają nadzieję, których nie chcemy zawieść. I tak niezmiennie już od 15 lat wspólnie z Wami pracujemy nad tym, by skutecznie łączyć poszukujących z ich wymarzonymi nieruchomościami. Nawet – a może tym bardziej – wtedy, kiedy sytuacja na rynku nieruchomości staje się bardziej rozhuśtana, bardziej wymagająca. Podaż nie nadąża za popytem, ceny nieruchomości rosną, próg wejścia w inwestowanie jest wysoki, mamy ochłodzenie w sektorze najmu. Słuchamy, kiedy mówicie nam o tym, podczas cokwartalnych edycji badania nastrojów pośredników w obrocie nieruchomościami INPON.

Obdarzeni zaufaniem przez ponad 13 tysięcy biur nieruchomości i agentów aktywnych w portalu, chcemy być najlepszym partnerem wspierającym Wasze cele biznesowe poprzez efektywne wykorzystanie możliwości, jakie daje Nieruchomosci-online.pl.

  • Analityka portalu pokazuje Wam, gdzie szukać ulepszeń i jak optymalizować działania.
  • Co piątek nasi doradcy klienta czekają na Was na webinarach, by przybliżać Wam wiedzę na temat funkcjonalności konta. W 2023 r. przeszkoliliśmy około 500 pośredników.
  • Edukujemy Was również podczas indywidualnych konsultacji dla biur, połączonych ze szkoleniem dla członków zespołu.
  • Dopingujemy do dbania o kompletność Waszych ogłoszeń w ramach sztandarowego programu Profesjonalny Agent.
  • Udostępniamy szereg narzędzi, które czynią Waszą pracę łatwiejszą: kreator wirtualnych wizyt, SMS-owe powiadomienia o zapytaniach, a w nich preferencje poszukującego – to tylko niektóre z nich.
  • Dajemy obraz rynku, publikując regularnie raporty cenowe, także te lokalne.
  • Propagujemy dobre praktyki w magazynie „ESTATE”.

Tradycyjnie już wiosną, jesienią i na przełomie roku, kiedy plany mieszkaniowe ożywają – dajemy się zobaczyć w kampaniach telewizyjnych i w mediach cyfrowych. Tym samym mówiąc poszukującym: „Jeśli szukacie nieruchomości, to Nieruchomosci-online.pl jest do tego najlepszym miejscem” A kiedy nas odwiedzą, pozwalamy im się rozgościć. Stwarzamy im przyjazną przestrzeń do poszukiwań, nie rozpraszamy reklamami. Serwujemy im najbardziej kompletne, dopracowane ogłoszenia. Prostota, estetyka, łatwość dotarcia do potrzebnych informacji – w ten sposób zaskarbiamy sobie zaufanie ponad 3 mln użytkowników miesięcznie, którzy – kiedy opuszczają nasze progi – przechodzą wprost pod Wasze skrzydła.

Cieszymy się, że możemy wspólnie budować obraz zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Dziękujemy, że tak licznie jesteście z nami!

Nagroda Jakości 2023 dla Nieruchomosci-online.pl wręczona podczas 10. edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

Za transparentność, profesjonalizm i skuteczność, które sprawiają, że portal Nieruchomosci-online.pl jest pionierem w podwyższaniu standardów jakości w swojej branży – z takim wyróżnieniem Alicja Palińska odebrała „Polską Nagrodę Jakości 2023” dla Nieruchomosci-online.pl, jedną z najdłużej przyznawanych przez Polską Agencję Przedsiębiorczości nagród dla firm i instytucji prezentujących wysokie standardy zarządzania w swoim środowisku pracy, a także oferujących produkty najwyższej jakości.

Michał Kurczycki
Dyrektor zarządzający portalu
Nieruchomosci-online.pl