Niechorze "U Cywila" Nieruchomość lokalowa z mieszkaniem

Opis domu

Fenomenalna nieruchomość do sprzedaży- BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY tzw. letnia restauracja z zapleczem mieszkalnym w Niechorzu nad Morzem Bałtyckim.

Budynek wraz z restauracją letnią "U CYWILA", to niesamowita i zarazem piękna historia tworzenia europejskiej marki w nadmorskiej gastronomii, połączona z nowoczesnością i  niespotykanym design.

"U Cywila" to znakomita marka i potencjał dla inwestora -miejsce do którego chętnie  każdy wraca. 

Stopa zwrotu fenomenalna przy zachowaniu Marki i szkoleniu know how. Cena ofertowa zawiera wyłącznie sprzedaż nieruchomosci. Marka, know how ugruntowane na rynku, wyposażenie zalepcza gastronomicznego i hotelowego mogą być przedmiotem  rozmowy i zakupu po ustaleniach szczegółowych.  Właściciele  oprócz nieruchomości zapewniają szkolenie know-how w ramach dodatkowych uzgodnień ceny sprzedaży i zatrudnienia doświadczonych potencjalnych pracowników.

Marka "U Cywila" to zdobywca wielu nagród, artykułów prasowych i bogatej historii wpisów w księdze gości.

Opis nieruchomości:

Pietro domu to powierzchnia mieszkalna z obszernym tarasem całkowicie wyposażona do natychmiastowego zamieszkania. 
Lokal gastronomiczny odbiega od innych ugruntowaną marką wynikająca z wysokiej  jakości i różnorodności menu potraw rybnych oraz owoców morza, a także sposobem ich przyrządzania, jakimi nieliczna restauracja może się poszczycić. Niewątpliwym atutem jest też  design wykonany przez znanego malarza, rzeźbiarza i fotografika Artura Wyszeckiego.
Szczegółowe parametry:
Powierzchnia działki 265 m2
Powierzchnia parteru/ przyziemia 96 m2 na której znajdują pomieszczenia gastronomiczno-produkcyjne, sala restauracyjna, toaleta, pomieszczenie socjalne, magazynowe.
Powierzchnia piętra 90 m2

Na piętrze  do natychmiastowego zamieszkania urządzona powierzchnia mieszkalna składająca się z 2 sypialni, kuchni, toalet i salonu z obszerną werandą. 
Cena 2 000 000,00 zł netto plus VAT 23%

Na parterze kompletnie wyposażony lokal gastronomiczny  z pozwoleniami i certyfikatami do przygotowywania  menu rybnego i owoców morza nawet do  90 osób jednorazowo.  Design wnętrza Artura Wyszeckiego   tworzy niesamowitą atmosferę   Lokal jest przygotowany technicznie i wyposażeniowo.

Niechorze  to popularna nadmorska miejscowość w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal. Leży nad Morzem Bałtyckim na północy i jeziorem Liwia Łuża na południu.

Oferta jest na wyłączność, kontakt tylko poprzez Biuro Nieruchomości Ewa syrenicz-Tryburska

Zapraszamy do współpracy.

cena

PLN2 000 000.00

cena za m2

PLN12 836.00

powierzchnia

m2190.0

powierzchnia działki

m2265.0

liczba pokoi

5

liczba pięter

1

stan budynku

Doskonały

typ domu

Nieruchomość usługowa z mieszkalną

rynek

wtórny

rok budowy

1999

dostępny od

3 listopad 2022

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Niechorze

ulica

Mazowiecka 5D

kod pocztowy

92-215

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodapiec elektrycznyinternetmiejsce parkingoweblisko sklepublisko lasublisko parkublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!

wirtualne zwiedzanie