Madera apartament w willi nad oceanem

Opis domu

Nieruchomość na Maderze (Portugalia) położona w Machico nad Oceanem Atlantyckim. Najpiękniejsze widoki na ocean i wyspy, spokój bezpieczeństwo za okazyjną cenę.

Jest to willa z salonem, 3 sypialniami i łazienkami.  Na parterze znajduje się duży salon, łazienka socjalna oraz kuchnia. Na zewnątrz na parterze znajduje się miejsce na grilla i parking na 2 samochody.

Cena 260 000 euro ( na 18.12.2022 4,69 zł )  1 219 400,00 zł 

Powiierzcnia użytkowa 144 m2

Powierzchnia całkowita 164 m2

Powierzchnia działki 207 m2 ( ogródek 70 m2)

Ta willa ma dwa wejścia, pierwszy główną drogą, gdzie znajduje się odkryty parking, dostęp do willi jest schodami, drugi dostęp jest najwygodniejszy dla właścicieli i odbywa się przez drugorzędną drogę który zapewnia dojazd samochodem do willi, możesz zaparkować swój pojazd tuż przed willą.

Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, wszystkie z wbudowanymi szafkami i balkonem, jedna  z łazienką, druga łazienka  obsługuje pozostałe dwie sypialnie.

Willa ma również działkę o powierzchni około 70 m2, na której można zrobić mały ogródek warzywny i posadzić kilka drzew owocowych lub po prostu zrobić mały ogródek z częścią rekreacyjną. Posiałość znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut od centrum Machico i Santa Cruz.

Translate:

The villa has 2 floors:

On the ground floor has a large living room, social bathroom and kitchen.

Outside the ground floor has a barbecue area and parking for 2 cars.

This villa has two accesses to the villa, the first can be done through the main road where it has an uncovered parking, access to the villa is by stairs, the second access is the most comfortable for the owners and is done through a secondary road that gives access by car to the villa, you can park your vehicle right in front of your villa.

On the 1st floor is where are located the 3 bedrooms, all of them with built-in cabinets and balcony, being one of the bedrooms en suite, also has a bathroom to support the other two bedrooms.

This villa also has a plot of land with approximately 70m2, where you can take advantage to make a small vegetable garden and plant some fruit trees, or simply make a small garden with a recreation area.

It is located in a quiet area and only 5 minutes from the centre of Machico and Santa Cruz.
For more information and to schedule a visit please contact us. Wszystkie 
zdjęcia są autorstwa Pink Real Estate.

 

 

cena

PLN1 219 400.00

powierzchnia

m2164.0

powierzchnia działki

m2207.0

liczba pokoi

4

liczba pięter

2

stan budynku

Bardzo dobry

typ domu

Kamienica

rynek

wtórny

rok budowy

2007

lokalizacja

pozostałe

miejscowość

Madera, Machico

ulica

Ilha da Madeira, Machico, Água de Pena

informacje dodatkowe

prądwodainternetgarażmiejsce parkingoweblisko sklepublisko lasublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!