Nieruchomość zabudowana Pławno, pojezierze drawskie inwestycja.https://sb360.online/7xbuf9m

Opis domu

Pławno, pojezierze drawskie, nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z cegły, inwestycja, sprzedaż.

Zapraszamy do zainwestowania w cieka Pławno, pojezierze drawskie, nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z cegły, inwestycja, sprzedaż.wą nieruchomość zabudowaną budynkiem  o łącznej powierzchni 647 m2 położony w miejscowości Pławno  przy drodze DW 177 w otoczeniu jezior i lasów.
Powierzchnia całkowita  647 m2, użytkowa 565 m2
Powierzchnia działki 11300 m2
Wirtualna wizyta.

Historyczny budynek przylega do ulicy i parku zabytkowego, bdącego pozostałością po dworskiej rezydencji.
Budynek pobudowany w 1906 roku na działce o powierzchni 1,13 ha . Jest to budynek po byłej gorzelni,  z cegły ceramicznej, wewnątrz tynkowany, został zabudowany na planie prostokąta z bocznymi skrzydłami. Budynek zachował się w  do chwili obecnej w stanie do remontu. Gorzelnia pracowała nieprzerwanie do lat dziewięćdziesiątych, a później funkcjonowała, jako restauracja z zamówieniami do 2 lat  na przód. Cała bryła jest złożona z przylegających do siebie prostopadłościanów o zróżnicowanej wysokości. Obiekt składa się z 3 elementów. Dominantę stanowi wysoki charakterystyczny komin. Elewacje są pokryte wysoką bogatą dekoracją architektoniczną: gzyms kordonowy i podokapowy, kroksztynowy i kostkowy, obramione płyciny oraz uskokowo obramione otwory okienne. Budynek gorzelni stanowi przykład architektury przemysłowej. Jest możliwość dużej aranżacji wewnątrz budynku.
Atuty  to  łatwość dojazdu oraz duża działka stwarzająca wiele możliwości inwestycyjne. Dużym atutem jest lokalizacja wśród jezior, również  szybki dojazd do  turystycznych obiektów, Czaplinka  i dalej do Szczecina. 

Teren jest atrakcyjny turystycznie i rekreacyjnie- to pojezierze drawskie. Nieruchomość zlokalizowana ok.800 m  od pięknego Jeziora Krzemno (więcej o jeziorze: http://www.pojezierzedrawskie.info/jezioro-krzemno/),które  jest bardzo lubiane przez nurków. Nieruchomość ma teren pod pole namiotowe, kampingowe. Bliskość turystycznej miejscowości Czaplinek potencjalnie generuje duże zainteresowanie inwestycją. 
Zapraszamy do współpracy. Biuro zapewnia fachową opiekę nie tylko przy przygotowaniu transakcji, dokumentów i realizacji ale również przy ewentualnych pzrygotowaniach remontowych i inwestycyjnych.

 

cena

PLN590 000.00

cena za m2

PLN1 221.00

powierzchnia

m2565.0

powierzchnia działki

m211 300.0

liczba pokoi

10

liczba pięter

2

stan budynku

Do remontu

typ domu

wolnostojący

rynek

wtórny

rok budowy

1906

dostępny od

27 styczeń 2023

lokalizacja

powiat drawski

miejscowość

Pławno

ulica

nr działki 228

informacje dodatkowe

prądwodablisko lasublisko jeziora

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!