Dom Szczecin Wielgowo Sławociesze

Opis domu

Szczecin Wielgowo-Sławociesze, nieruchomość gruntowa zabudowana, dom z ogrodem i budynkami gospodarczymi, inwestycja, sprzedaż.


Przedstawiamy Państwu posiadłość o  wyjątkowym potencjale przestrzennym i inwestycyjnym, która zlokalizowana jest na prawobrzeżu Szczecina w bardzo korzystnym infrastrukturalnie położeniu.  

Jest to nieruchomość gruntowa o powierzchni 1835 m2 zbudowana budynkiem mieszkalnym, dwukondygnacyjnym o powierzchni całkowitej 190 m2, murowanym budynkiem usługowym, murowanym budynkiem garażowym i kotłownią. 
Powierzchnia budynku mieszkalnego użytkowa : 178,36 m2 z dużym balkonem (loggia) 22 m2
Powierzchnia budynku usługowego: 84 m2
Powierzchnia budynku garażowego z kotłownią: 65m2
Na terenie jest również urządzona wiata pod cele rekreacyjne.

Media: miejska woda w drodze, studnia głębinowa z filtrami, energia elektryczna, gaz w drodze (przyłącze doprowadzone do posesji), przyłączanie do sieci kanalizacyjnej miejskiej. Ogrzewanie budynku z lokalnej kotłowni  na eko-groszek. Kuchenki  obsługiwane są przez butle gazowe.  
Materiały wykończeniowe wewnętrzne to: podłogi panele, płytki ceramiczne.  Ściany gładzone malowane lub tapetowane. Drzwi antywłamaniowe. Teren całkowicie ogrodzony. 
Atutem nieruchomości jest oprócz jej wewnętrznej przestrzeni i położenia blisko lasu, w enklawie ciszy, bezkolizyjny dojazd, tak do Szczecina, jak i Goleniowa w kierunku dalej do Świnoujścia lub w kierunku granicy Kołbaskowo (S3). Dojazd do Szczecina 15 minut) , czy Stargardu bezkolizyjnie DW 10. Połączenia kolejowe, autobusowe zapewnione. 
Nieruchomość usytuowana jest w obszarze MPZP z przeznaczeniem D.W.1202.MN.U, co stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej  z dopuszczeniem usług.
Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony został pierwotnie wybudowany w latach 1930-35, a gruntownie przebudowany i wyremontowany w 2000 roku.
Przestrzeń planistyczna, wewnętrzna budynku zapewnia niezależne funkcjonowanie parteru i piętra, poprzez klatkę schodową i osobne wejście na parter i piętro.  każde piętro jest samodzielne: składa się z 3 pokoi, łazienki i kuchni. Oprócz tego do budynku przynależy kawalerka z osobną kuchnią i łazienką. Instalacje są wspólne.
Dane techniczne budynku są do wglądu w biurze. Konstrukcja budynku tradycyjna murowana. Nowe okna pcv.  Dach blachodachówka, budynek ocieplony, tynkowany
Otoczenie : jest to strefa zabudowy jednorodzinnej, rekreacyjnej, zielonej przestrzeni,  dostęp do nieruchomości zapewniają ciągi komunikacyjne o nawierzchni asfaltowej. W odległości 350 m przystanki autobusowe. Kolej przystanek Szczecin Zdunowo, linie pośpieszne i zwykłe autobusowe(73,93,G, 534).
Szkoła podstawowa przedszkole, poczta,  obiekty sportowe, kościół, przychodnia, apteka, Biedronka, sklepy usługowo spożywcze, szpital Zdunowo.
Obsługa inżynieryjna: zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną oraz kanalizacyjną realizowane jest w oparciu o istniejące i nowe sieci uzbrojenia.

Nieruchomość zapewnia bezkolizyjny dojazd, ciszę wypoczynkową i dogodny dostęp do infrastruktury społecznej.
Z punktu widzenia inwestycyjnego fenomenalna dla wynajmu, rodzin dwupokoleniowych lub dwurodzinnych, rodziny planującej usługi w ramach pzrestrzeni nieruchomości. Świetna pod przychodnię, przedszkole itp. 
Zapraszamy do współpracy. Oferta na wyłączność. Właściciel życzy sobie na etapie początkowego zainteresowania kontakt wyłącznie z biurem pośrednictwa. 

cena

PLN790 000.00

cena za m2

PLN4 157.00

powierzchnia

m2190.0

powierzchnia działki

m21 835.0

liczba pokoi

7

liczba pięter

1

stan budynku

bardzo dobry

typ domu

wolnostojący

rynek

wtórny

rok budowy

2000

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin https://sb360.online/x4dy42

ulica

Końcowa

kod pocztowy

70-871

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodapiecinternetgarażmiejsce parkingowepiwnicaplac zabaw dla dzieciblisko sklepublisko lasublisko parkublisko rzeki

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!

wirtualne zwiedzanie