Ustronie Morskie Nieruchomość gruntowa zabudowana

Opis domu

 Ustronie Morskie, nieruchomość gruntowa zabudowana domem z basenem wraz nieruchomościami gruntowymi. Znakomita propozycja inwestycji.

Prezentowana oferta zakłada kupno nieruchomości gruntowych z budynkami o wyjątkowym położeniu tj. 450m od linii brzegowej morza. Prezentowany teren zajmuje łącznie 5,5121 ha. Zlokalizowane są na tym obszarze jedne z najlepszych komfortowych obiektów hotelowo - apartamentowych w Polsce. Nadmorski kurort Ustronie Morskie zanotowało największy wzrost pod względem udzielonych noclegów w porównaniu do roku ubiegłego. Nieruchomości przedstawione przez nasze biuro to idealne miejsce pod inwestycje min. np zespół hotelowo- apartamentowy, domy wolno stojące, apartamentowce.

Na nieruchomość składa się:

- działka o pow. 0,5796 ha częściowo zabudowana domem jednorodzinnym
    dom o powierzchni mieszkalnej 390m2, dodatkowo dobudówka z niezależnym mieszkaniem o powierzchni 50 m2, kryty basen z podgrzewaną wodą.

- niezabudowana działka o powierzchni 3,7329 ha,

- niezabudowana działka o powierzchni 0,4000 ha

- niezabudowana działka o powierzchni 0,7996 m2

 Łączna powierzchnia gruntu 5,5121 ha

OPIS
Dom z podgrzewanym basenem o powierzchni mieszkalnej 390 m2: ściany murowane, stropy prefabrykowane kanałowe, dach drewniany dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Dodatkowo dobudówka z niezależnym mieszkaniem o powierzchni 50 m2.  MEDIA: Woda, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się w granicach nieruchomości. Rok budowy 1993 r.  W budynku powstaje 11 apartamentów (każdy z łazienką i prysznicem oraz aneksem kuchennym). Apartamenty będą zlokalizowane na pierwszym piętrze i poddaszu. Na parterze gdzie znajduje się basen i sauna zlokalizowana jest wolna przestrzeń typu studio oraz podwójny garaż z bramami na pilot. Okna plastikowe, na podłogach docelowo panele.

Przeznaczenie w MPZP:

-dla działki z domem UTM- zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej do 60% zabudowy -do 4 kondygnacji. Uwarunkowania wynikające z MPZP- pozwala na zabudowę budynkami maks. czterokondygnacyjnymi (w tym ostatnia kondygnacja poddaszowa), szacunkowa powierzchnia całkowita do uzyskania to 12500 m2, z czego powierzchnia użytkowa to ok 9250 m2

-dla pozostałych działek istnieje obowiązujący MPZP – zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej (budynki wolnostojące usługowe, mieszkalno -usługowe lub mieszkalne jednorodzinne). -powierzchnia zabudowy do 40% -do wysokości 3 kondygnacji nadziemnych z ostatnią w poddaszu użytkowym. Wykorzystując te zapisy możemy wybudować między innymi osiedle domów wielorodzinnych z usługami, apartamentowy hotel itp..

Dostęp do dróg publicznych: zjazd z południowej części działki 416/2 w ul. Kołobrzeską DK11, zjazd z północnej części działki 91/2 w ul. Rolną, Działka w odległości 90 m od budowanej obecnie drogi dojazdowej do plaży. W tym wariancie odległość do plaży wynosi 900 m (odległość do morza w linii prostej 650 m).Infrastruktura drogowa zapewnia połączenie w wielu kierunkach: Droga S6 łącząca się z S3 która przebiega przez Kołobrzeg i Ustronie Morskie( osobny zjazd) z S6. Drogą tą na południe polski dojedziemy w niecałe 5h.Doskonałe połączenie z Berlinem( 3h) i lotniskiem Goleniów poprzez drogę S6- 50 min. W kolejnych latach planowana jest droga S11 przebiegająca przez Poznań do Piekar Śląskich- ok 4 h.

OFERTA DLA INWESTORA • PLAN INWESTYCJI Dla działki o pow.5796m2 zabudowanej domem
z basenem o pow. około 600m istnieje obowiązujący MPZP - zabudowa usług turystycznych
z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. -do 60% zabudowy -do 4 kondygnacji.
Dla działek niezabudowanych o powierzchni 37000 m2 istnieje obowiązujący MPZP – zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej (budynki wolnostojące usługowe, mieszkalno-usługowe lub mieszkalne jednorodzinne). -powierzchnia zabudowy do 40% -do wysokości 3 kondygnacji nadziemnych z ostatnią w poddaszu użytkowym. Wykorzystując te zapisy można wybudować między innymi osiedle domów wielorodzinnych z usługami lub kompleks hotelowo apartamentowy.

Osobna prezentacja w portfolio do wglądu po spełnieniu formalności  okazaniu adresu.

cena

PLN16 000 000.00

powierzchnia

m2440.0

powierzchnia działki

m255 121.0

liczba pięter

1

stan budynku

w przebudowie

typ domu

wolnostojący

rynek

wtórny

dostępny od

17 kwiecień 2023

lokalizacja

powiat kołobrzeski

miejscowość

Ustronie Morskie

ulica

Rolna

kod pocztowy

78-111

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodainternetgarażmiejsce parkingoweblisko lasublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!