Madera Funchal Apartament Okazja

Opis mieszkania

Nieruchomość  na Maderze w stolicy  regionu - Funchal, w parafii Santa Maria Maior.

Proponujemy na sprzedaż fenomenalny, dwupoziomowy apartament z salonem, 3 sypialniami i 3 łazienkami, umeblowane i wyposażone,

W skład apartamentu wchodzą również 3 łazienki, jadalnia, salon, spiżarnia, kuchnia, przedpokoj i pralnia. Do tej części należy patio o powierzchni, podwójny parking i dwie komórki lokatorskie.

Cena  na dzień 28.12.2022 -1514 500,00 zł (325 000,00 euro 1 euro/4,66 zł )

Powierczhnia cakowita z patio/ ogrodem 233 m2 

Powierzchnia całkowita domu 187 m2

Mieszkanie znajduje się na parterze, a dostęp do niego zapewniają dwa niezależne wejścia, jedno dla pieszych, drugie dla samochodów. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD, z których wszystko jest w doskonałym stanie. Wyróżnia się tym, że ma część do gotowania i inną oddzielną jadalnię, ale w systemie otwartej przestrzeni, w której można przygotowywać posiłki.

Salon i jadalnia są skierowane na południe od imovél i są dobrze oświetlone przez szklane drzwi, które zapewniają dostęp do balkonów, z których roztacza się widok na morze.

Na piętrze mamy 2 pokoje z balkonem od południa i drugi pokój od północy, plus dwie łazienki i jedna z nich, jako salon kąpielowy. Z parteru na piętro prowadzą piękne schody, wszystkie wyłożone drewnem doskonałej jakości.

Do tej frakcji należy po prostu fantastyczne i wyjątkowe patio, podzielone na część zieloną, na której posadzone są różne rodzaje drzew owocowych, oraz część, w której można zamieszkać z najbliższymi w kontakcie z oceanicznym powietrzem. Jest to również idealne mieszkanie dla osób posiadających zwierzęta.

Na poziomie -1 znajduje się garaż z dwustanowiskowym parkingiem oraz dwoma komórkami lokatorskimi. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację i alarm.

Wszystkie pokoje prezentują ponadprzeciętne powierzchnie mieszkalne, ponieważ konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna wykonana z wysokiej jakości materiałów, czego przykładem jest stan wnętrza nieruchomości. Nie posiada wilgoci ani pleśni.

Wszystkie frakcje mają niezależny dostęp z części wspólnych, co zapewnia im całkowitą niezależność. W pobliżu mamy wszelkiego rodzaju usługi publiczne i prywatne, a mianowicie szkoły, szpitale, banki, finanse, restauracje, parki między innymi, ponieważ jesteśmy w mieście Funchal.

Położone jest w bezpiecznej i cichej okolicy. Obejrzyj zdjęcia i poczuj się, jak to jest być w apartamencie nad Oceanem Atlantyckim z poczuciem, że jesteś tak na prawdę w willi! To jest mieszkanie, którego szukasz.

Wszystkie zdjęcia są autorstwa  pośrednika portugalskiego z którym nasze biuro ma podpisaną umowę o współpracy.

cena

PLN1 514 500

cena za m2

PLN8 142.00

powierzchnia

m2186

liczba pokoi

4

typ kuchni

oddzielna

stan mieszkania

KOMFORT

rynek

wtórny

rok budowy

2003

lokalizacja

pozostałe

miejscowość

Madera Funchal Santa Maria Maior

ulica

Santa Maria Maior

kod pocztowy

9054

informacje dodatkowe

prądwodapiec elektrycznyinternetgarażmiejsce parkingoweblisko lasublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!