Portugalia, Madera Funchal Apartament

Opis mieszkania

Portugalia, Madera, Funchal, stolica Madery, apartament,sprzedaż.Ilha da Madeira, Funchal, São Martinho.Współpraca z Portugalskim pośrednikiem. 

Spełnij swoje marzenie.

Nowa konstrukcja Século XXI w Funchal! Apartament z jedną sypialnią, nowoczesny i dynamiczny, z dużymi balkonami, z widokiem na morze, ze wspaniałym widokiem na zatokę Funchal i wspaniałym nasłonecznieniem. Budynki Século XXI. XXI 18 i 19 zapewniają idealną równowagę między trwałością a wytrzymałością, w konstrukcji i doborze użytych materiałów, z wizjonerskim i nowoczesnym wyglądem, a mianowicie w zastosowaniu wentylowanych i estetycznie wykonanych elewacji, funkcjonalnym projektowaniu przestrzeni, urzekającym widoku i najwyższej jakości w wykończeniach.

Cena 225.500 euro = 1 032 790 zł  ( kurs z dnia 07.06.2022)

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami! Nr Referencji 7837.

Nie szukaj dalej swojego nowego domu! Umów się na wizytę już teraz!
 Zapewniamy pomoc prawną i organizacyjną. 

Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy.  Jestem też franczyzobiorcą marki PRONOVO, która jest znanym franczyzodawcą na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 20- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.  Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Ewa Syrenicz-Tryburska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

"/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację."/

 

 

cena

PLN1 032 790

cena za m2

PLN11 604.00

powierzchnia

m280

liczba pokoi

2

typ kuchni

oddzielna

stan mieszkania

Komfort

rynek

pierwotny

rok budowy

2021

dostępne od

7 czerwiec 2022

lokalizacja

pozostałe

miejscowość

Madera, Ilha da Madeira, Funchal, São Martinho.

ulica

Caniço de Baixo

kod pocztowy

9100-191

informacje dodatkowe

prądwodainternetgarażmiejsce parkingoweblisko sklepublisko parkublisko morza

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!