Szczecin Turkusowa eleganckie mieszkanie z balkonem sprzedaż

Opis mieszkania

Szczecin Prawobrzeże, Turkusowa, nieruchomość lokalowa z dużym  balkonem i piękną panoramą na Puszczę Bukową i lewy brzeg Szczecina. 
Powierzchnia 84 m2 plus pomieszczenie gospodarcze i piwnica
Cena ofertowa 490 000,00 zł
4 pokoje, łazienka, kuchnia osobna, korytraze. Parkiety dębowe, okna plastikowe, kuchnia panele najwyż.yszej klasy.
Mieszkanie świezo po remocie z całowicie nową kuchnią i sprzętem AGD.

W opłacie czynszowej Co, woda, kanalizacja, śmieci, gaz (ryczałtowy) fundusz remontowy. 
Mieszkanie jest  pięknie rozplanowane. Duży 26 m2 salon wychodzi na balkon z widokiem na Puszę Bukową, strefę zieloną  i rekreacyjną oraz przejście do pętli tramwajowej. 
Oddzielna, jasna kuchnia, świeżo po remoncie, łazienka z wanną i pralką oraz lustrami kryształowymi, 3 sypialne, dwie po 12 m2, jedna 10 m2. Do mieszkania przynależy ładna piwnica i pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze.  Okna plastikowe, nowe, ściany świeżo po malowaniu. 

Atutem dodatkowym jest doskonała LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA mieszkania, niedaleko głównej arterii wjazdowej do Szczecina - ulicy Andrzeja Struga ( i dalej droga krajowa nr 10 oraz S3). Bardzo dogodne połączenia komunikacji miejskiej: Pętla tramwajowa Turkusowa, pętla autobusowa w odległości 50m (2 linie pospieszne, 6 linii zwykłych) a jednocześnie spokój gdyż budynek jest oddzielony od infrastruktury komunikacyjnej duży placem zabaw i boiskiem do nich przynależnym. OTOCZENIE: Teren wokół ulicy Turkusowej doskonale urządzony w strefę zieleni, plac zabaw. W odległości 50 metrów sklepy, przedszkole. W odległości ok.100 m szkoły, centra handlowe, Kaufland, Carefour, Selgros) - salony samochodowe (Toyota, Peugeot, Citroen, Skoda, Volvo, Nissan, Ford, Mercedes), kościół. BUDYNEK I MEDIA  bardzo dobry standard. Całodobowa opieka konserwatorska.Zapraszamy do współpracy.

 

cena

PLN595 000

cena za m2

PLN7 083.00

powierzchnia

m284

piętro

9

liczba pokoi

4

typ kuchni

oddzielna

stan mieszkania

Bardzo dobry po remoncie

rynek

wtórny

rok budowy

1989

lokalizacja

Szczecin

miejscowość

Szczecin

ulica

Turkusowa

kod pocztowy

70-778

informacje dodatkowe

prądgaz ziemnywodainternettelewizja kablowamiejsce parkingowepiwnicawózkowniaplac zabaw dla dzieciblisko sklepublisko lasublisko parku

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o tej doskonałej ofercie?
Zadzwoń teraz!