Nieruchomości jak marzenie 

Każdy z nas ma marzenia. Bo czymże by było życie bez nich.  Już od wczesnego dzieciństwa marzenia zawsze nam towarzyszyły – niejeden z Nas potajemnie wyobrażał sobie, że żyje w baśniowym świecie - jest pogromcą smoków, czy dzikich bestii żyjących w zamkowej fosie, niezwykłym czarodziejem wymyślającym, co róż to nowe zaklęcia i eliksiry w pałacowych podziemiach, czy też piękną księżniczką żyjącą w urokliwym zamku lub pałacu, tańczącą w lśniących czółenkach w rytm menuetów, walców, polonezów, czy też dzielnym rycerzem ratującym uwięzioną damę z zamkowej wieży. Niejeden kilkuletni rycerz stoczył w marzeniach pojedynek na zamkowym dziedzińcu, a niejedna księżniczka zatańczyła swój pierwszy taniec na balu debiutantów poznając kawalera swego serca. I to wszystko w zabytkowych wnętrzach bajkowych zamków, zachwycających nieruchomościach, jak ze snów.

Część z naszych marzeń zweryfikowała rzeczywistość, o niektórych zapomnieliśmy, kilka udało się realizować, a jeszcze inne tlą się w naszych sercach i czekają na swój czas, wyjątkowy, jedyny, niepowtarzalny czas. Czas na spełnienie.

Nieruchomości z duszą, świadczące o naszej tożsamości narodowej. Pokoje, sale, korytarze, w których każda cegła była świadkiem historii. Historii regionu, powiatu, rodu. Miejsca wyjątkowe, magiczne. Przechadzając się dziś po pałacowych korytarzach ożywają te chwile, wręcz czujemy zapach wanilii i tytoniu, słyszymy harfę. W tych właśnie salach wciąż tkwi energia tamtych wydarzeń, pamięć pokoleń.  Robiąc zdjęcia fresków i zdobiących ściany malowideł, schodząc po bogato zdobionych schodach wręcz czujemy magię tych miejsc.

Dziś możemy spełnić nasze młodzieńcze marzenia i sprawić, by stały się rzeczywistością. Zostać właścicielem pałacu czy Panem na zamku. Kontynuować dziedzictwo narodowe, pielęgnować historię i przeistoczyć te niezwykłe nieruchomości w prawdziwe perły znane w kraju i zagranicą. Nadać tym niezwykłym obiektom nowe życie. Nie pozwolić, by to co najcenniejsze, nieruchomości stanowiące o Nas i naszej tożsamości, kulturze, charakterze, popadły w zapomnienie i ruinę lub, by natura odebrała im wszystko. Właśnie dziś, możemy kupić dla wybranki swego serca pałac i nadać mu nowe życie, stworzyć nietuzinkowy hotel z winnicą czy restauracją w pałacowym stylu lub ekskluzywne spa.

Kupić pałac, zamek czy starą budowlę? - To ogromne wyzwanie, spełnienie marzeń, hart ducha, wizja, inwestycja. Miłość od pierwszego wejrzenia. Dla odważnych inwestorów, którzy pragną udowodnić sobie i innym, że dokonali rzeczy niemożliwej - odrestaurowali pałac. Są też pozostałości parkowe , jako zaplecza dworów i pałaców. Jedną z niezwykłych nieruchomości z duszą szukającą swojego nowego właściciela, który tchnie w nią nowe życie jest . Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. To właśnie tutaj swój początek miała historia dziwiętnastowiecznej mieszkanki ówczesnego dworu Elizabeth von Arnim w książce "Elizabeth i jej ogród", znajdziemy tam również fotografie z tamtych lat.

Park pałacowy w Rzędzinach rozciąga się po prawej stronie drogi od wjazdu do miejscowości od strony wsi Łęgi. Położony jest on ok. 6,5 km na północ od Dobrej i ok. 21 km na północny zachód od centrum Szczecina. Park wchodził niegdyś w skład założenia pałacowo-parkowego. Podczas II wojny światowej pałac został zniszczony, za to nadal można podziwiać pozostałość po parku, którego powierzchnia wynosi 12,22 ha. Chociaż nie zachował się on w kształcie przedwojennym, to jest nadal obiektem atrakcyjnym, który jest inwestycyjnie bardzo atrakcyjny. 
 W parku rosną ponad stuletnie dęby, buki i jesiony. Podziwiać można tutaj także: wiąz górski, lipę drobnolistną, klon pospolity i klon jawor oraz olszę czarną i graby. Drzewa iglaste reprezentowane są w parku przez sosny, świerki, jodły i daglezje.  Infrastruktura mediów  znajdująca się w pobliżu parku zapewnia pełną możliwość inwestycyjną.

 Park pałacowy w Rzędzinach jest bardzo ciekawym terenem zielonym o dużym potencjale inwestycyjnym i dużej różnorodności drzewostanu. Park znajduje się w sąsiedztwie dawnych zabudowań folwarcznych. Idealne miejsce pod inwestycje np. duża posiadłość,  dworek weselny, ośrodek rehabilitacyjny jak i również pod zabudowę rodzinną dla osób ceniących spokój, ciszę oraz wartości historyczne.

Polska jest wyjątkowym krajem, w którym jest wiele zachwycających pałaców i zamków. Jedne są już odbudowane, zagospodarowane, inne zaś czekają na Inwestora, który odda im swoje serce i zainwestuje w obiekt. Nasze biuro ma niepowtarzalną okazję promować niezwykłe, polskie pałace i zamki, a tym samym, pomagać w spełnianiu marzeń - co czyni z sukcesem.

Zapraszamy do współpracy.