Biuro Nieruchomości Szczecin NEST

Od 1 maja 2022 roku Biuro Nieruchomości Szczecin NEST na dobre wystartowało, jako nowy oddział najstarszej marki polskiego biura nieruchomości w kraju-Pronovo ( ponad 20 portali do promocji ofert naszych klientów) na prawym brzegu Szczecina. Prezentacja nieruchomości powierzonych  Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże NEST ma zasięg globalny i wielopłaszczyznowy: na portalu https://nieruchomosci-szczecin.com/  i https://www.pronovo.pl/

a także na ponad 20 płatnych portalach  branży obrotu nieruchomościami. Do zapoznania z ofertą mieszkań, domów i lokali na sprzedaż w Polsce i za granicą oraz lokali pod wynajem zaprasza zgrany zespół wykształconych, kompetentnych i doświadczonych Agentów. Oferty prezentowane są również w wizytówce google, na kanale You Tube oraz, jako wirtualne wizyty poprzez Spotbrowser.

Prezentujemy oferty w systemach MLS, w międzynarodowej komputerowej bazie ofert Galactica, system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami Galactica. Z naszą pomocą możesz bezpiecznie i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość. Pomagamy klientom także w poszukiwaniach wymarzonych mieszkań/domów/działek.

Dlaczego Warto zadzwonić do naszego biura pośrednictwa nieruchomościami? Podjęcie współpracy jest gwarancją bezpieczeństwa, profesjonalizmu i wiedzy.

Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże, to pośrednik w obrocie nieruchomościami posiadający  Świadectwo nadania licencji zawodowej  wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury po zakończeniu studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Licencja gwarantuje znajomość fachu i profesjonalizm oraz odpowiedzialność zawodową. Poprzez  długoletnie doświadczenie w branży nieruchomości - Biuro Nieruchomości Pomerania, franczyza z Marką WGN a obecnie PRONOVO i własne projekty- jest zbudowany potrójny filar bezpieczeństwa: licencja, doświadczenie, wiedza. Dzięki temu Marka Firmy  ma nie powtarzalny klimat i jest już swoistym synonimem bezpieczeństwa, profesjonalizmu i skuteczności na rynku obrotu nieruchomościami.

To coś więcej niż slogan reklamowy. 

Spotkacie się tu państwo z kompleksową i udokumentowaną wiedzą w oparciu o licencję, doświadczeni  i historię współpracy z największym polskim koncernem obrotu nieruchomościami, wcześniej Pomerania, a obecnie  Pronovo.  Zapewnia to bezpieczeństwo klientom i prowadzonej transakcji. 

Sprawdź naszą ofertę, zapraszamy !