Biuro Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże NEST jest biurem odpowiedzialnym i szanującym klientów, którzy się do niego zgłaszają. Właścicielka biura nieruchomości jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami ZSPON i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomosci PFRON. Bezpieczeństwo transakcji jest jednym z kluczowych zagadnień. 

Z tego względu Biuro Nieruchomości Szczecin Prawobrzeże bierze udział w akcji PFRON Bezpieczny najem. Poniżej pismo do członków stowarzyszenia :

Do członków Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN

Szanowni Państwo,

Sierpień i wrzesień to czas na poszukiwanie odpowiedniego mieszkania do wynajmu. Niestety brak orientacji w cenach, poszukiwanie specjalnych okazji na rynku wynajmu, niewiedza na temat umów najmu czy współpracy z biurami nieruchomości mogą rodzić przykre niespodzianki dla przyszłych najemców.

 Dlatego Polska Federacja Rynku Nieruchomości w dniach od 15 sierpnia do 30 września br. uruchomia po raz jedenasty przy współpracy z regionalnymi Stowarzyszeniami ogólnopolską Akcję BEZPIECZNY NAJEM.

 Celem Akcji jest pomoc poszukującym mieszkania do najmu nie tylko w jego znalezieniu, ale także w bezpiecznym zawarciu transakcji.

 Na stronie PFRN umieścimy wykaz biur nieruchomości z poszczególnych miast, które w swojej ofercie posiadają mieszkania do wynajmu dla studentów. A każde z biur otrzyma od nas logo akcji oraz reklamę do zamieszczenia na stronie. Informację w tej sprawie przekażemy do mediów, będziemy też promować akcję w mediach społecznościowych.